SINAVA HAZIRLIK KURSU 10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR...


Sayı     : 2018 / 127                                                                                                       06.02.2018

Konu   : Sınava Hazırlık Kursu hk.

 

Değerli Üyelerimiz,

İlgi: 16.01.2018 tarih 2018/051 sayılı yazımız,

İlgi’de kayıtlı yazımız ile Derneğimizce Sınava girecek adaylara yönelik hazırlık kursu açılması düşünüldüğü ve kursun açılıp-açılmama kararının sizlerden gelen talep sayısına göre belirleneceği bildirilmiştir.

Bu süreçte sizlerden ön kayıt bilgileri toplanmış olup;

Sınava girecek adaylar için hazırlık kursumuz;

  • Sadece Cumartesi günleri 10:00-14:00 saatleri arasında yapılacaktır.
  • 10 Şubat 2018 Cumartesi günü başlayacak ve 29 Eylül 2018 Cumartesi günü sona erecektir. 
  • Kursumuz Özlüce’de Ada Mola Cafe’de (Yüzüncüyıl Mah. Avukat Cengiz Göral Cad. No:23/11, Nilüfer/Bursa) gerçekleştirilecektir.
  • 10 Şubat 2018 Cumartesi günü Gümrük Müşaviri İrfan AYAN tarafından Gümrük Kanunu 1. ve 14. maddeleri işlenecek olup, kursiyerlerimizin talebi doğrultusunda anlatılacak konular belirlenerek her Pazartesi konu ve eğitimci bilgisi kursiyerlerimize duyurulacaktır.
  • Kursiyerlerimize ders notları ve sorular dışında 2 cilt halinde güncel Gümrük Mevzuatı kitabı dağıtılacaktır.
  • Kurs ücreti 1.000,00.-TL + KDV olarak belirlenmiştir. (Dernek Merkezine fatura karşılığı nakit, havale ya da Yapı Kredi ve bağlantı kartları Fortis, Vakıfbank ve Anadolubank kartlarına 4 taksit olarak ödenebilecektir.)
  • Gümrük Müşavirliği sınavına girecek adaylar için ayrıca kurs açılmayacaktır. Aynı program ve bilgiler dahilinde katılmak isteyen adaylarımız kursumuza katılabileceklerdir. Kurs bitiminde sınav tarihine kadar Gümrük Müşavirliği sınavına girecek adaylarımız ile birlikte ortak bir çalışma programı belirlenebilecektir.

Kursumuza katılmak isteyen adayların kesin kayıt işlemlerini 08 Şubat 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar kurs ücreti ve kimlik fotokopisi ile birlikte Dernek Merkezine şahsen müracaat ederek yaptırmaları gerekmektedir.

 

Saygılarımızla,

EĞİTİM VE MEVZUAT KOMİTESİ