2019 – 2021 DÖNEMİ KURULLAR LİSTESİ

 

YÖNETİM KURULU

 

YÖNETİM KURULU (ASIL)                                     YÖNETİM KURULU (YEDEK)

 

    1- ORHAN KATTAŞ                                                  1- HAYRİYE ELBİR

        2- TURGAY ŞAHİN                                                   2- BÜLENT ARSLAN

         3- SERDAR SEVGİ                                                   3- MUSTAFA ÜRGEN

                    4- ŞİRİ DİLİK                                                             4- ENGÜL YAVUZARSLAN  

    5- EVENUR SARIBAŞLI                                           5- BAHAR ÜLKER

              6- ALİ SÖYLER                                                         6- FAHRETTİN TAYFUR

         7- ÖZGÜR KÖSE                                                      7- MUSTAFA YAŞAR

                    8- OĞUZ ARABACI                                                   8- RECEP ÜMİT TAŞKAPI  

 9- RASİM ŞENGÜL                                                   9- RECEP BUZ

   10- MEHMET KIZILTOPRAK                                    10- AYHAN AŞIK  

         11- ADEM ÇAĞLAR ÖZDEMİR                                11- SOYKAN HOŞGÖR

 

 

DİSİPLİN KURULU

 

DİSİPLİN KURULU (ASIL)                                       DİSİPLİN KURULU (YEDEK)

 

 1- MURAT GÜNYÜZ                                                1- HAYATİ MIZRAK  

                  2- MUSTAFA KIR                                                      2- BURHAN LEVENT GÜNAY

   3- OSMAN KILIÇKIRAN                                            3- AYHAN OKUMUŞ

         4- MURAT İNAY                                                         4- ALİ OSMAN AVŞAR  

     5- K. FAHRETTİN İPEKÇİOĞLU                              5- VEYSEL TEKÇAM  

 

 

 

DENETLEME KURULU

 

DENETLEME KURULU (ASIL)                               DENETLEME KURULU (YEDEK)

 

      1- MEHMET ALİ TOKUÇ                                          1- ÖZGÜR KESKİN

2- FATİH GANİOĞLU                                                2- METİN MALİ

               3- SELAHATTİN ÖZGENÇ                                       3- BAYRAM ALEMDAR   

 

 

 

DANIŞMA KURULU

 

DANIŞMA KURULU (ASIL)                                     DANIŞMA KURULU (YEDEK)

 

             1- S. AHMET NEVRUZ                                             1- AHMET GANİOĞLU

                 2- ALTAN ERTEKİN                                                  2- MUSTAFA DEMİRKOL

                   3- MUSTAFA GÜMÜŞ                                              3- SELİM DİNÇER ÜNVER

 4- ZEKİ BİÇEN                                                           4- ZEKİ ÖZEL

           5- AHMET HIZ                                                           5- NURETTİN USLU

     6- COŞKUN YILDIRIM                                             6- CENGİZ ÜNER