DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM,

Elbette dernekler gönüllülük esasına dayanarak işlevlerini sürdürürler. Ancak mesleğimizin adının geçtiği bir dernekte yönetici olmak bir yana üye olmak dahi sorumluluk gerektirir.

Derneğimizin seçimli olağan genel kurul toplantısını 23 Mart 2019 Cumartesi günü, istek ve coşkumuzla hep birlikte gerçekleştirdik. Genel kurulumuzun, derneğimize, mesleğimize, tüm üyelerimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bizler vermiş olduğunuz bu büyük sorumluluğun bilinci ile derneğimiz ve mesleğimize sahip çıkan, bunun için her platformda katılımcı yönetim tarzını, şeffaflığı kabul eden bir yönetim anlayışı ile vermiş olduğunuz bu görevi, hep birlikte ve her zaman destekleriniz ile yürüttük ve inşallah yürütmeye de devam edeceğiz.  Görev süremizce mesleğimizi ve sizleri onurla ve gururla temsil etmeye devam edeceğiz.

Büyük bir onur ve gurur duyarak taşıdığımız bu bayrağı mesleğimizin korunması, geleceğinin inşaa edilmesi için çalışan, “ben değil biz varız” kavramını benimseyen, mesleğimiz adına fikir ve projeler üreten meslektaşlarımızın sorunlarıyla birebir ilgilenen, çözüm üretmeye çalışan ve sadece mesleğimiz için çaba sarf eden bir yönetim anlayışı ile vermiş olduğunuz görevi icra etmeye devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Bu büyük göreve, onura beni ve aday listemde yer alan arkadaşlarımı layık gördüğünüz, teveccühünüz ve her zaman esirgemeden göstermiş olduğunuz destek için bir kez daha şahsım ve yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunarım.

Yaptığımız ve yapacağımız tüm faaliyet ve çalışmalar hakkında sizlere yazılarımla bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğimi bildirir, şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına gelecek tüm soru, görüş ve önerilerinizi beklediğimizi belirtir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla,

 

                                                                                      Orhan KATTAŞ

                                                                                                Yön. Kur. Başkanı